O nás

Již od roku 2006 se naše firma KUNCPIANO věnuje hudebním nástrojům a neustále posiluje svoji pozici nejen v kraji Vysočina.

Mezi naše přibývající stálé zákazníky patří kromě desítek soukromých osob také základní umělecké školy, střední odborné školy, základní a mateřské školy, hotely, hudební kluby a další organizace. Viz. Reference.

Služby, které nabízíme se vyvíjejí dle přání zákazníků a uspokojí každého začínajícího i profesionálního muzikanta. Vybrat si můžete z této nabídky:

Ladění pian, servis, menší i generální opravy pian, povrchové úpravy, pronájem pian, prodej použitých pian se zárukou, výkup starších pian a další. Viz. Nabídka služeb.

Pokud dáváte přednost novým hudebním nástrojům, nepřehlédněte Nabídku nástrojů a navštivte náš internetový obchod www.kmusic.cz, kde naleznete nejen hudební nástroje a příslušenství, ale také noty, zpěvníky a dárkové předměty s hudební tématikou.


Náš tým je složen z odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti z výuky, ladění, oprav i stavby nových pian a nabízíme svým zákazníkům odborné služby a poradenství.

Pokud máte o nějakou z nabízených služeb zájem nebo máte jakýkoli dotaz, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat ! Jde nám především o spokojenost Vás zákazníků. Rádi přispějeme ke kulturní vzdělanosti nejen těch nejmenších.