Pronájem pian

Půjčíme Vám piano do dlouhodobého pronájmu (např. pro žáky ZUŠ aj.) i krátkodobého pronájmu (např. na koncerty, rodinné i firemní akce aj.)


DLOUHODOBÝ PRONÁJEM

Do dlouhodobého pronájmu nabízíme klasická akustická piana a digitální piana. Minimální doba pronájmu je 6 měsíců, maximální dobu si zvolíte sami. Smlouva je uzavřena na dobu neurčitou, po uplynutí 6 měsíců jí můžete kdykoli ukončit. Po skončení doby pronájmu je možné piano vrátit, odkoupit nebo vrátit a zakoupit nové dle Vašeho výběru za zvýhodněnou cenu.

 • Akustické piano je vyrobené převážně z přírodních materiálů, proto je důležité dbát na jeho správné umístění a pravidelný a odborný servis (wiz. nájemní smlouva). Do pronájmu nabízíme piana různých modelů, barev a značek. Jejich nájemní cena se liší.
 • Digitální piana půjčujeme v provedení černé a bílé barvy. Standardně jsou nabízeny nástroje značky Ashton, Gewa a Yamaha, dle aktuální nabídky.

Před zapůjčením piana je sepsána nájemní smlouva, jejíž obsah Vám můžeme na vyžádání zaslat e-mailem.


CENA

 • Cena pronájmu akustického piana se pohybuje podle stáří nástroje od 400,- Kč za měsíc. Nájemné je možné hradit měsíčně, pololetně nebo ročně.
  K nájemnému se připočítává cena za ladění, které provádíme podle stavu nástroje minimálně jedenkrát ročně. Piano je možné si vyzvednout po předchozí dohodě na naší adrese v Polné nebo Vám jej můžeme dopravit. Cena dopravy a nastěhování je předem dohodnuta.
 • - Cena pronájmu digitálního piana je 400,- Kč za měsíc. Nájemné je možné hradit měsíčně, pololetně nebo ročně. Digitální piano je možné si vyzvednout po předchozí dohodě na naší adrese v Polné nebo Vám jej můžeme zaslat přepravní službou Toptrans na dobírku, za 600,- Kč. Piano je zabaleno v demontovaném stavu v kartonové krabici, jeho sestavení není složité. Manuál přikládáme k pianu.
 • K pianům je možné zapůjčit klavírní stoličku za 50,- Kč za měsíc, k digitálnímu pianu také sluchátka za 20,- Kč za měsíc.


KRÁTKODOBÝ PRONÁJEM

Zapůjčujeme piana na koncerty, svatby, rodinné i firemní akce aj.

Vybrat si můžete klasické akustické pianino nebo digitální piano. K nástroji je vždy zapůjčena i klavírní stolička, která je v ceně pronájmu.

Před zapůjčením piana je sepsána nájemní smlouva, jejíž obsah Vám můžeme na vyžádání zaslat e-mailem.


PARAMETRY NÁSTROJŮ

Ke krátkodobému pronájmu nabízíme tyto nástroje:

Pianino KAŠPAR KPV 118


rok výroby: 2017

provedení: bílý vysoký lesk

rozměry: v 118 - š 148 - h 60

Díky příjemné hře a lehkému chodu mechaniky může hráč naplno využít své dynamické cítění.

Nástroj disponuje třemi pedály a má kolečka k menšímu posunutí na pódiu...

GEWA Digitální piano DP 140


rok výroby: 2015

provedení: černý mat

rozměry: v 70 - š 145 - h 50

Digitální piano s rozsahem 88 kláves a vyváženou klávesnicí s Fatar Hyper Dynamic systémem nabízí příjemnou hru s velmi kvalitní dynamikou a zvukem. Obsahuje 10 předvoleb, 4x Layer Piano Sample, max. 135 not. polyfonii, 4x Reverb-možnost. Efekty: Chorus, Tremolo, Flanger, Phaser a Rotary.

Dále nabízí Duální modus, Interní Recorder, Metronom, Vstupy Midi IN/OUT, USB, AUX IN/OUT, 2 x sluchátka. Výkon zesilovače je 2x 20W.

Klavírní stolička


provedení: černý vysoký lesk

Potah z umělé kůže s extra silným polstrem zajišťuje hráči příjemné sezení na ploše sedáku 57 x 36 cm. Kvalitní mechanika napomáhá k snadnému a lehkému nastavení výšky sedáku 46 - 56 cm.CENA

 • Cena za zapůjčení akustického piana se odvíjí od délky pronájmu a je vždy smluvena a uhrazena předem. Základní cena je 2 000,- Kč za 24 hodin. Pokud je piano zapůjčené na více dnů, připočítává se k základní ceně 500,- Kč za každý další den. Stálým zákazníkům dáváme slevu, která je smluvní.
 • Cena za zapůjčení digitálního piana je 1 000,- Kč za 24 hodin. Pokud je piano zapůjčené na více dnů, připočítává se k základní ceně 200,- Kč za každý další den.
 • V uvedených cenách je započítána i klavírní stolička.
 • K ceně je nutné připočíst náklady na ladění (akustické piano), dopravu a stěhování.