Služby

Služby, které nabízíme, vycházejí z našich dlouholetých zkušeností v oblasti výuky, ladění a servisu, oprav a výroby pian. Zajišťujeme veškerý servis, který k pianu patří.


Vybrat si můžete z následující nabídky:


Předladění

Pokud nástroj nebyl dlouho laděný, je nutné jej naladit na požadovanou výšku 440 Hz a poté naladit podruhé.

Ladění

Každé piano ať se na něj hraje nebo ne, je nutné minimálně jedenkrát ročně ladit, aby se udržela výška ladění a nástroj dobře zněl.

Čištění

Piano je nutné udržovat v čistotě a pravidelně jej čistit, aby se do něho nedostali moli, nebo jiný hmyz. Doporučujeme odborně čistit alespoň jedenkrát za 2 roky.

Servis a opravy

Piano je vyrobeno převážně ze dřeva a plsti. Materiál se časem unaví a je třeba součástky opravit, nebo vyměnit. Každý nástroj by měl fungovat tak, aby byl dobře schopen provozu a hráč si na něm neničil sluch a úhoz.

Prodej nových i použitých pian a příslušenství

Na přání zákazníka vybereme jemu vhodný nástroj. Za použité nástroje koupené u nás se plně zaručujeme.

Objednávky pianin podle značky, barvy, výšky, ceny

U nás si můžete objednat pianino podle vlastních požadavků. Nástroj seženeme a připravíme k plnému užívání.

Příprava piana k prodeji u vás doma

Pokud se chystáte prodat své piano, připravíme vám ho tak, aby bylo schopno plně sloužit novému majiteli, ato vše u vás doma.

Posouzení stavu a ceny nástroje

Každý nástroj má svoji hodnotu a při koupi nebo prodeji, je dobré znát jeho stav a cenu.

Pronájem pian

Zapůjčíme vám piano krátkodobě (např. na koncerty, svatby, rodinné i firemní akce aj.) i dlouhodobě (např. pro žáky ZUŠ).

Odborný dozor při stěhování

Pokud si zákazník zajistí stěhování sám, poskytujeme odborný dozor při stěhování. Při neodborném zacházení většinou dochází k poškození nástroje, které mnohdy vede i k jeho znehodnocení.

Výkup pian

Vykupujeme pianina různých značek staré maximálně 50 let.Pokud máte o nějakou z nabízených služeb zájem nebo máte jakýkoli dotaz, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Jde nám především o spokojenost Vás zákazníků. Rádi přispějeme ke kulturní vzdělanosti nejen těch nejmenších.